Англійська і польська через скайп. Вартість за годину. Тривалість навчання та рівні.

Фаворитами серед іноземних мов є англійська і польська через скайп.

Вартість за годину. Тривалість навчання та рівні. Саме такі питання виникають у майбутніх студентів школи іноземних мов ALTAIR Online.

АНГЛІЙСЬКА МОВА через скайп

Англійська мова через скайпВивчення англійської мови через скайп стає все більш популярним. Ви можете займатися на роботі підчас перерви або у вечірній час коли звичайні курси заняття вже не проводять, наприклад, після восьмої години вечора. Дистанційне навчання через скайп займає менше часу і це гарна можливість займатися із кваліфікованими спеціалистами з будь-якого міста.

Ви можете вивчати англійську мову через скайп на наступних рівнях: початковий, базовий, середній, високий, продвинутий. Для визначення рівня рекомедуємо пройти швидкий граматичний тест. Точний рівень Вам визначить наш викладач після пробного безкоштовного уроку який триває до 30 хвилин. Тривалість курсу від 2 місяців (інтенсив курс) до 9 місяців.

Вартість за годину (60 хвилин) становить 105 грн. Спеціалізований курс (бізнес англійська, банківська справа, курс для IT-спеціалістів та ін.) коштує 150 грн за 60 хвилин. Якщо Ви готуєтесь до міжнародного екзамену, ми пропонуємо проходити пробні іспити — mock exams.

англійська мова через скайпЯкщо Ви раніше не вивчали англійську або Ви не можете здолати мовний бар’єр Ви пропонуємо курс розмовної англійскої мови. Для початкового рівня цей курс триває 4 місяця, для базового біля 6 місяців. По закінченню такого курсу Ви зможете спілкуватися англійською на повсякдені теми та отримаєте сертифікат школи про підтвердження рівня.

Протягом підготовки Вас супроводжує методист, ми рекомендуємо сдавати екзамен коли Ви отримали достатній рівень і навчилися швидко працювати з форматом іспиту. Учбовий матеріал Ви отримуєте перед уроком в електроному форматі. Після курсу Ви проходите екзамен та отримуєте сертифікат яким підтверждається проходження рівня. Наші викладачі це випускники престижних ВУЗів які мають досвід викладання і гарантують якісну підготовку щодо кожного рівня англійської мови через програму скайп.

ПОЛЬСЬКА МОВА через скайп

Польська мова через скайпВивчення польської мови через скайп це відмінна можливість отримати необхідні знання у зручний час не виходячи з дому! Тривалість курсу залежить від мети вивчення польської. Якщо Вам необхідно отримати Карту Поляка і Ви раніше не вивчали польську тоді курс триватиме 6 місяців, для навчання у польському ВНЗ і отриманні рівня В1 треба займатися 10-12 місяців. Для підготовки до міжнародних екзаменів та підтриманні існуючого рівня треба від 6 місяців до року. При інтенсивних заняттях (до 5 уроків на тиждень) Ви проходите курс швидше. Якщо ви вивчали польську мову раніше, ми запрошуємо Вас пройти тестування на нашому сайті.

Вартість за годину (60 хвилин) становить 140 грн, не залежно від рівня. На початку навчання студент проходить безкоштовний пробний урок (до 30 хвилин), знайомиться з викладачем, проходить тестування та демо-заняття, узгоджує програму та подальший розклад занять.

Студент отримує учбовий матеріал у електроному форматі і сертифікат по прохожденню рівня. Викладачі польськької — кваліфіковані спеціалисти, які навчались у Польщі та мають відповідні діпломи та сертифікати.

Для запису на ознайомчий безкоштовний урок (до 30 хвилин) необхідно подати заявку і наш спеціалист св’яжеться з Вами та надасть консультацію з питань стосовно навчання через скайп у школі іноземних мов ALTAIR Online.

Ми бажаємо Вам успіхів у вивченні англійської та польської мов через скайп.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Метки
CAE FCE IELTS IELTS Speaking Start Deutcsh 1 АКЦИЯ Курсы английского языка онлайн Старт Дойч 1 английский для детей английский для туристов английский по скайпу английский язык английский язык по скайпу англійська через скайп вартість за годину выбираем учебник по английскому график занятий иврит изучение польского языка по скайпу индивидуальные занятия карта поляка международные экзамены методика изучения польского языка по скайпу мини-группа немецкий по скайп немецкий язык обзор учебников основные фразы по английскому языку польский по скайп польский язык польська через скайп поступление в ВУЗы Польши приветствие пробное занятие розмовна англійська стоимость обучения тест на уровень знания английского языка онлайн тривалість курсу турецкий язык турецкий язык по скайпу учебник по английскому языку французский язык цель изучения английского языка цена за час экзамен
Страницы
Яндекс.Метрика